DOSTAWA

Realizacja zamówienia na obrazy malowane zwykle trwa 2-4 tygodnie od momentu złożenia zamówienia. Najczęściej termin ustalany jest indywidualnie. Obrazy drukowane - termin realizacji od 5-10 dni roboczych. Produkty dostępne od ręki (są oznaczone przy każdym produkcie) - wysyłane są w ciągu 3-5 dni roboczych. Przy dużej liczbie zamówień czas ten może się wydłużyć nawet do 14 dni od momentu złożenia zamówienia. Informację o planowanym czasie realizacji Twojego zamówienia otrzymasz zawsze w mailu zwrotnym potwierdzającym przyjęcie zamówienia.

Dostępność produktów oraz ich ilość zawsze określona jest na stronie produktu. Większość produktów w serwisie Dorota Kalinowska Art is Love jest produkowanych pod konkretne zamówienie (zapoznaj się z Regulaminem). O wszystkich etapach związanych z realizacją zamówienia, informujemy na bieżąco.

W przypadku zamówień dotyczących dostaw Towarów wymagających specjalnych warunków dostawy, ze względu na swoje właściwości takie jak w szczególności gabaryty, wartość lub w przypadku wysyłki za granicę, termin dostawy będzie ustalany indywidualnie z Klientem.

PŁATNOŚCI

1. Kurier płatność online Przelewy24 (DialCom).

2. Kurier, płatność za pobraniem. Koszt dostawy: od 35,00 zł

UWAGA! Koszt wysyłki produktów o dużych gabarytach ustalany jest w momencie realizacji zamówienia, po wcześniejszym obliczeniu jego wartości.

Współpracujemy z agentem rozliczeniowym Przelewy24 (DialCom), który umożliwia dokonanie płatności kartami (Visa, MasterCard) oraz szybkimi przelewami z banków (mBank, MultiBank, Inteligo, Bank Zachodni WBK, iPKO, AliorSync, Nordea, PeKaO).


Top